INSTANT CRUSH : TOM HARDY

Od môjho prvého vizuálneho vyčíňania sprevádzaného rôznorodými predstavami uplynuli už viac ako tri mesiace. Ak si myslíte, že som moju nehanebnú myseľ a fešákov vyhľadávajúce oči ponechala napospas krutému celibátu, mýlite sa. I keď hral Shia dlhú dobu prím, boli tu dvaja takí, čo mu šlapali na krk. Ale tento tretí, ten ich zotrel na plnej čiare. Keď som robila selekciu obrázkov pre túto galériu, skoro som skolabovala za monitorom a párkrát som sa musela prejsť po pohár čistej vody. A to som si myslela, že pubertiacke maniere sú už over.

Tak za prvé, tento pán VOBEC nie je moj typ (to teraz budem tvrdiť o každom, haha). Ale vážne, tieto “drsňácke” typy mužov mi nikdy nejako obzvlášť nerezali. Dávam prednosť tým zaujímavým, ledabolo uhladeným, väčšinou “škaredým”. Lenže tento… vyškrabala by som mu nechtami farbu z obrázkov! Asi za to môže ten šialený Max a piesok, ktorý sa mi počas filmu dostal do očí. Vypustil magického džina Toma z fľaštičky a želaniami sa mi len tak hemží hlava.

Žiadny mlaďas tento fešáčik. Tohto roku oslávi už 37 rokov a čo to si v živote už chudáčik preskákal. Kedysi bol závislý na cracku a alkohole a zrejme aj na pozornosti svojich fanúšikov na sociálnych sieťach ešte z čias, kedy fičal myspace. Texty a fotky, ktoré mal zverejnené na svojom profile sú legendárne trápne a bolo by naozaj rozkošné pozerať sa, ako sa za ne červená. Možno práve kvôli tomuto turbulentnému obdobiu sa rozhodol nehazardovať so svojím súkromným životom a sociálne siete si už pod tričko ani do kúpeľne nepúšťa. V rámci zachovania jeho mužskej hrdosti tu nebudem zverejňovať inkriminované materiály, veď vygooglite si :)

Toma si najbližších pár rokov vo svojich nohavičkách môžete len predstavovať, keďže sa minulý rok v lete oženil a ženičku má naozaj rozkošnú (fakt!). Spoznali sa pri natáčaní televíznej série Búrlivých výšin a nie je jeho prvá… manželka. Jednu už mal, keď bol ešte mlaďas, tá je však nudná a nepodstatná. Tom je rodinný typ, stihol splodiť už aj syna, nie však počas manželstva, ale svojej crackovej krízy. Spojenie “rodinný typ “môže vyznievať v tejto súvislosti ironicky (áno, bol tam zámer), ale je podložené aj na reálnych faktoch. Pre Toma je totiž podľa jeho vlastných slov rodina na prvom mieste a s manželkou a synom sa nikdy neodlúčia na dobu dlhšiu ako tri týždne. Zodpovedný tatko, právom vystrašená manželka :D

Z mnohých rozhovorov cítiť, že Tom má svoje už odžité a napriek tomu, že vyzerá občas ako vagabund, jeho postoje a názory sú mne osobne veľmi sympatické. Žiadne bla-bla ani žiadne maniere typu “dajte mi všetci pokoj”. Rozumný mladý muž s rozkošne krivými prednými zubami a neuveriteľne sexi cockney londýnskym prízvukom. So svojím telom dokáže bravúrne kúsky, či už ide o chudnutie, priberanie alebo naberanie svalovej hmoty. Rozhodne je sa o čo oprieť :) Určite by si vedel zvyknúť aj na moje “haukoooo” pokriky, keďže je veľkým milovníkom štvornohých chlpáčov a zopár z nich už zachránil pred životom na ulici.

Jedna galéria na tohto pána určite nestačí. Odporúčam pozrieť si ho aj v pohyblivých obrázkoch v scénach filmov RocknRolla, Inception, Warrior, Lawless, Locke, či najnoší Mad Max a Child 44. Ja už si svoju obrazovú galériu postupne dopĺňam :)

Mávam poruchy sústredenia, slabú pamäť a vôbec nestojím nohami na zemi.

Be first to comment

4 × 1 =